Skip to main content

Nowy Standard Łagodności

JOHNSON’S® nigdy nie przestaje podnosić poprzeczki jeśli chodzi o dostarczanie wszystkiego co najlepsze dla Twojego dziecka – to motywuje nas we wszystkim co robimy. Naszą misją jest tworzenie najłagodniejszych produktów w opraciu o aktualne badania kliniczne oraz potrzeby rodziców. Zmieniliśmy formulacje i opakowania.

Wybieramy łagodność

Od samego początku naszą misją jest opracowywanie najłagodniejszych na świecie produktów dla niemowląt i dzieci. Teraz podnosimy tę poprzeczkę jeszcze wyżej. Wszystkie nasze działania, w imię wyznawanych przez nas wartości, mają na celu zapewnienie Twojemu dziecku jak najłagodniejszych produktów do pielęgnacji, dostosowanych do jego delikatnej skóry.

Skupiamy się na pielęgnacji niemowląt

Nasi naukowcy nieustannie poszerzają wiedzę na temat potrzeb związanych z pielęgnacją skóry niemowląt i dzieci, a ponad 90% wszystkich prowadzonych w branży badań nad pielęgnacją delikatnej skóry dzieci to rezultaty naszej pracy! Obecnie połączyliśmy wyniki naszych najnowszych badań klinicznych z nieustającą troską o dzieci, aby udoskonalić nasze produkty, spełniając i przekraczając najwyższe wymogi regulacyjne na całym świecie.

Stosujemy świadomie dobrane składniki

Dokonaliśmy dokładnej oceny naszych cenionych formuł i zredukowaliśmy liczbę składników o 60%*. Teraz nasze produkty mają uproszczony skład i są łagodniejsze, wolne od barwników, parabenów, SLS i SLES.

*W oparciu o zmiany w światowym portfelu produktów

Powrót do góry