Skip to main content

Od 2 lat organizujemy ogólnopolskie warsztaty JOHNSON’S skierowane do kadry medycznej oraz młodych rodziców, na których poruszamy kluczowe tematy związane z rozwojem dziecka. Liczne organizacje doceniają nasze zaangażowanie i interaktywną formę naszych wydarzeń. W 2017 patronat honorowy nad warsztatami objęła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, a patronat merytoryczny Polskie Towarzystwo Położnych. Wszystkie nasze warsztaty są certyfikowane przez Centrum Szkolenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych, ponieważ zależy nam na podnoszeniu kwalifikacji środowiska medycznego oraz wspieraniu go merytorycznymi eksperckimi treściami.

Zapisz się na warsztaty dla położnych.

Ostatnie wydarzenia, w których braliśmy udział:

Kwiecień - Wrzesień 2018

W jaki sposób odczytywać składy kosmetyków na etykietach? Czym są micele i w jaki sposób oczyszczają skórę? Czy produkty pielęgnacyjne bez konserwantów są bezpieczne? Na te pytania przytłoczeni wieloma sprzecznymi informacjami rodzice mogli znaleźć odpowiedź w ramach akcji edukacyjno-społecznej „Sprawdzone – udowodnione! czyli cała prawda o kosmetykach dla dzieci”. 

Podczas specjalnych interaktywnych warsztatów w formie laboratorium swoim doświadczeniem  dzieliły się ekspertki: dziennikarka Katarzyna Bosacka, specjalistka w zakresie surowców i produktów półproduktów kosmetycznych dr inż. Magdalena Sikora i wieloletnia ekspertka marki JOHNSON'S® Agnieszka Machnio. Dodatkowo w trakcie ćwiczeń w laboratorium każdy z uczestników  miał okazję samodzielnie stworzyć łagodny płyn do mycia. Akcja edukacyjna realizowana jest od kwietnia do września w 9 polskich miastach. Skierowana jest do rodziców małych dzieci i położnych. Patronat honorowy nad warsztatmi objęła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, a patronem merytorycznym zostało Polskie Towarzystwo Położnych. Zapisy na warsztaty we wrześniu pod linkiem na górze strony.

Obejrzyj film z relację z warsztatów!

 

Wrzesień 2017

Prezentacja Laboratorium JOHNSON’S® oraz wykład Karoliny Isio-Kurpińskiej „Skala NBAS – czym jest i czy warto ją stosować?” w ramach cyklu „Położnictwo przyszłości” w Gdyni 7.09.2017

Maj 2017

II Ogólnopolskie Forum Pielęgniarki Pediatrycznej w Szczyrku 12.05.2017.

Agnieszka Machnio, ekspert JOHNSON’S® przeprowadziła warszaty poświęcone Roli Snu w Rozwoju dziecka.

Dzień z Pielęgniarką i Położną

13 maja 2017r. w Łodzi odbyło się spotkanie dla przyszłych rodziców organizowane przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Łodzi. Celem spotkania była promocja zawodu pielęgniarki i położnej oraz edukacja zdrowotna lokalnego społeczeństwa (m. in. nauka samobadania piersi, kontrola ciśnienia tętniczego, kontrola poziomu cukru w surowicy krwi, porady dietetyczne itp.).

Wrzesień - Październik 2016

Wykład „Rola pielęgniarki i położnej w opiece nad dzieckiem”  30.09-25.10 2016

7 lokalizacji. Wykłady na temat wielozmysłowej stymulacji dla zdrowego rozwoju dziecka.

„Dobre Praktyki w położnictwie” - konferencje organizowane w 15 miastach w całej Polsce w ramach cyklu " Pielęgniarka i Położna XXI wieku", położna Emilia Jaśniewska prowadziła warsztat "O roli snu w rozwoju dziecka".

 

Czekamy na Ciebie także w mediach społecznościowych.

Polub nas na Facebooku. Obejrzyj relacje wideo z wydarzeń na naszym kanale na YouTube.

Powrót do góry