Skip to main content

Od 2 lat organizujemy ogólnopolskie warsztaty JOHNSON’S skierowane do kadry medycznej oraz młodych rodziców, na których poruszamy kluczowe tematy związane z rozwojem dziecka. Liczne organizacje doceniają nasze zaangażowanie i interaktywną formę naszych wydarzeń. W 2017 patronat honorowy nad warsztatami objęła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, a patronat merytoryczny Polskie Towarzystwo Położnych. Wszystkie nasze warsztaty są certyfikowane przez Centrum Szkolenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych, ponieważ zależy nam na podnoszeniu kwalifikacji środowiska medycznego oraz wspieraniu go merytorycznymi eksperckimi treściami.

Zapisz się na warsztaty dla położnych.

 

Ostatnie wydarzenia, w których braliśmy udział:

Wrzesień 2017

Prezentacja Laboratorium JOHNSON’S® oraz wykład Karoliny Isio-Kurpińskiej „Skala NBAS – czym jest i czy warto ją stosować?” w ramach cyklu „Położnictwo przyszłości” w Gdyni 7.09.2017

Maj 2017

II Ogólnopolskie Forum Pielęgniarki Pediatrycznej w Szczyrku 12.05.2017.

Agnieszka Machnio, ekspert JOHNSON’S® przeprowadziła warszaty poświęcone Roli Snu w Rozwoju dziecka.

Dzień z Pielęgniarką i Położną

13 maja 2017r. w Łodzi odbyło się spotkanie dla przyszłych rodziców organizowane przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Łodzi. Celem spotkania była promocja zawodu pielęgniarki i położnej oraz edukacja zdrowotna lokalnego społeczeństwa (m. in. nauka samobadania piersi, kontrola ciśnienia tętniczego, kontrola poziomu cukru w surowicy krwi, porady dietetyczne itp.).

Wrzesień - Październik 2016

Wykład „Rola pielęgniarki i położnej w opiece nad dzieckiem”  30.09-25.10 2016

7 lokalizacji. Wykłady na temat wielozmysłowej stymulacji dla zdrowego rozwoju dziecka.

„Dobre Praktyki w położnictwie” - konferencje organizowane w 15 miastach w całej Polsce w ramach cyklu " Pielęgniarka i Położna XXI wieku", położna Emilia Jaśniewska prowadziła warsztat "O roli snu w rozwoju dziecka".

 

Czekamy na Ciebie także w mediach społecznościowych.

Polub nas na Facebooku. Obejrzyj relacje wideo z wydarzeń na naszym kanale na YouTube.

Powrót do góry