Skip to main content

Naszą misją jest tworzenie najlepszych produktów do pielęgnacji niemowląt na świecie.

Chcemy zapewnić rodzinom na całym świecie dostęp do produktów, które są bezpieczne, rygorystycznie testowane, przyjazne dla środowiska i stworzone specjalnie po to, aby dbać o unikalne potrzeby dziecka.

Nasze wybory są głęboko zakorzenione w nauce i miłości. My też jesteśmy rodzicami, więc rozumiemy, że bez wkładu i wiedzy matek i ojców takich jak ty - nie moglibyśmy stworzyć produktów, które robimy.

Oto niektóre z naszych opowieści:

Janet Nikolovski, Ph.D.

  • Associate Director and Fellow
  • JOHNSON’S® Baby Research & Development
  • Mama bliźniaków

Wiem, co się dzieje w rozwoju naszych produktów, ile potrzeba czasu, zaangażowania gigantycznego zespołu ekspertów i troski. Nie tylko w wyborze najlepszych składników dla niemowląt, ale także w wysiłku, który przechodzi przez cały proces, aby sprostać wysokim standardom, którymi podążamy. Dlatego w naszym domu zawsze używałam produktów JOHNSON'S®, zarówno ja, jak i moje dzieci.

Gabby Kosmoski

  • Starszy Naukowiec Johnson & Johnson Consumer Inc.
  • mam dwojga dzieci

Stawanie się mamą było jedną z największych radości i osiągnięć mojego życia. Wiedziałam, że w codziennej pielęgnacji mojego niemowlęcia i małego dziecka, JOHNSONS® będzie moim ulubionym produktem. Wychowałem się na JOHNSON'S® i jestem dumna z tego, że jestem częścią pokoleń rodzin, które zawsze mogły liczyć na produkty tej marki.

Cieszę się, że JOHNSON'S® pomaga mi dbać i wychowywać dziecko bez obaw, co pozwala mi cieszyć się wyjątkowymi chwilami i wspomnieniami, które tworzę dla moich dzieci. Nie ma nic lepszego niż słuchanie chichotów podczas kąpieli, zabawy z bąbelkami lub przytulne, słodkie ziewnięcie senności, gdy moje dzieci zasypiają. Wiem, że JOHNSON'S® zawsze będzie przy nas na każdym kroku.

Jak to osiągnęliśmy

Wiemy, że nie użyłbyś produktu na swoim dziecku bez uprzedniego zbadania go. My też nie. Zbadamy każdy składnik, połączenie składników i zabezpieczenia naszych produktów z poziomem kontroli, jaki chcielibyśmy mieć dla naszych własnych dzieci. Nasi naukowcy dokonują przeglądu najnowszych badań, aby wybrać składniki, które są najlepsze dla Twojego dziecka.

JOHNSON'S® był pierwszą marką, która:

  • Zbadała, jak skóra dziecka różni się od skóry dorosłego i jak rozwija się od urodzenia
  • Oceniła produkty do pielęgnacji skóry dla dzieci z różnych grup etnicznych
  • Zapoznała się z najważniejszymi rutynowymi czynnościami, takimi jak kąpiel i czas przed snem, które pełnią rolę w szczęśliwym i zdrowym rozwoju dziecka

Wraz z rozwojem Ciebie i Twojego dziecka możesz czuć się komfortowo i pewnie, że zespół JOHNSON'S® nie pozostawia nic przypadkowi, jeśli chodzi o Twoje dziecko.

Powrót do góry