Skip to main content

Wiemy, że nie użyłbyś produktu na swoim dziecku bez uprzedniego zbadania go. My też nie. Zbadamy każdy składnik, połączenie składników i zabezpieczenia naszych produktów z poziomem kontroli, jaki chcielibyśmy mieć dla naszych własnych dzieci. Nasi naukowcy dokonują przeglądu najnowszych badań, aby wybrać składniki, które są najlepsze dla Twojego dziecka. Ponizej dowiesz się o najważniejszych wytycznych, które stosujemy w procesie tworzenia i rozwoju naszych produktów.

KONSERWANTY

Wbrew obiegowej opinii konserwanty są ważnym składnikiem kosmetyków dla dzieci.

Zapobiegają lub spowalniają one proces psucia się produktu, wywołanego kontaktem z tlenem lub rozwojem bakterii. Jak wiadomo, ciepła i wilgotna łazienka stanowi doskonałe środowisko do rozwoju mikroorganizmów. Dlatego też, konserwanty są dodawane do kosmetyków w celu utrzymania bezpieczeństwa, czystości, jakości i świeżości naszych produktów przez cały okres ich stosowania.

Produkty JOHNSON’S® Baby zawierają wyłącznie minimalne ilości specjalnie selekcjonowanych konserwantów niezbędnych dla bezpieczeństwa użytkowania produktu.

W doborze konserwantów do naszych receptur kierujemy się wieloma czynnikami:

  • Czy produkt będzie używany do pielęgnacji niemowląt czy dorosłych?
  • Czy będzie zmywany, czy pozostaje na skórze?
  • W jaki sposób konserwant działa w połączeniu z innymi składnikami?

Zastanawiamy się, w jaki sposób możecie używać produktu w swoim domu lub przechowywać go.

Produkty JOHNSON’S® Baby zawierają wyłącznie minimalne ilości specjalnie selekcjonowanych konserwantów niezbędnych dla bezpieczeństwa użytkowania produktu.

Te ilości często mieszczą się dużo poniżej progów wyznaczonych przez organy regulacyjne i zawsze odpowiadają urzędowym wytycznym w dziedzinie bezpieczeństwa.

Ale wiemy, że samo bezpieczeństwo nie wystarczy. Oceniamy również wszystkie używane przez nas konserwanty pod względem łagodności i potencjału wywoływania uczuleń.

MIĘDZYNARODOWE STANDARDY BEZPIECZENSTWA

Wszystkie zastosowane w naszych produktach składniki są uprzednio poddawane analizie przez naukowców i ekspertów z dziedziny toksykologii. Wszystkie dostępne na rynku produkty są skuteczne i bezpieczne, o ile są stosowane zgodnie ze sposobem użycia. Ponadto spełniają wymogi regulacyjne obowiązujące w krajach, w których są sprzedawane, jak również najbardziej restrykcyjne wytyczne dotyczące bezpieczeństwa składników w USA i UE.

Dowiedz się więcej o standardach bezpieczeństwa produktów JOHNSON’S®

NIETESTOWANE NA ZWIERZĘTACH

Firma Johnson & Johnson nie testuje swoich produktów kosmetycznych oraz poszczególnych ich składników na zwierzętach i spełnia wymogi Vobowiązującego obecnie w Unii Europejskiej zakazu przeprowadzania testów na zwierzętach.

Zaprzestaliśmy prowadzenia testów produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych na zwierzętach w Unii Europejskiej już ponad 15 lat temu, a prawo europejskie zakazuje testowania gotowych produktów kosmetycznych na zwierzętach od września 2004 roku.

Skontaktuj się z nami

Uzyskaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące składników, lub skontaktuj się z nami i zadaj własne pytanie!

JOHNSON’S® Safety

Bezpieczeństwo JOHNSON’S®

Produkty JOHNSON'S®, które lubisz, są poddawane rygorystycznym i wielokrotnym testom, aby spełnić najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Ustawiliśmy wysoką poprzeczkę dla rozwoju najlepszych produktów dla dzieci na świecie.

Frequently Asked Ingredient Questions

Najczęściej Zadawane Pytania

Uzyskaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące składników, lub skontaktuj się z nami i zadaj własne pytanie!

Powrót do góry