Skip to main content

Jako mama lub tata, jednym z twoich pierwszych instynktów, kiedy widzisz delikatne paluszki u stóp swojego maluszka i trzymasz go delikatnie w swoich ramionach, jest upewnienie się, że zawsze jest bezpieczny.

Rozumiemy to, bo my też jesteśmy rodzicami. Właśnie dlatego mamy jedne z najbardziej rygorystycznych testów produktów, standardów bezpieczeństwa i jakości - i tak ustalamy poprzeczkę dla rozwoju najlepszych produktów dla dzieci na całym świecie.


Nasz standard NAJLEPSZE DLA DZIECKA™


Opracowanie nowego produktu do pielęgnacji niemowląt wymaga szeroko zakrojonych badań, recenzji i testów - z udziałem rodziców takich jak Ty. Przeprowadziliśmy ponad 8000 prób klinicznych - obejmujących ponad 12 000 składników z 550 000 ochotnikami - a każdy produkt dla niemowląt JOHNSON'S® został opracowany na podstawie spostrzeżeń we współpracy z trzema kluczowymi grupami:

  • Specjaliści medyczni, w tym pediatrzy, dermatolodzy dziecięcy, pielęgniarki i położne pomagały w zrozumieniu wszystkich potrzeb dziecka.
  • Liderzy opinii i naukowcy pomagają nam gromadzić informacje o najnowszych odkryciach, trendach i technologiach, aby wprowadzić innowacje w naszych produktach do pielęgnacji skóry i włosów dla dzieci.
  • Rodzice z całego świata uczą nas o więzach i interakcjach między rodzicami a dziećmi.

Zanim jednak pojawi się nowy produkt dla niemowląt JOHNSON'S®, musi on najpierw przejść pięciopoziomowy proces zapewnienia bezpieczeństwa. Ten proces jest specjalnie zaprojektowany do wybierania składników i opracowywania produktów, które są wielokrotnie testowane i specjalnie dostosowane do użycia u niemowląt.

Rozwiń infografikę poniżej, aby dowiedzieć się więcej o tym procesie.

 


FORMUŁA NO MORE TEARS®


Oczy Twojego dziecka są bardziej wrażliwe. Dlatego w 1953 roku wymyśliliśmy szampon dla dzieci JOHNSON'S® z formułą NO MORE TEARS®. Od tego czasu kontynuujemy udoskonalanie naszej formuły i rozszerzyliśmy tę technologię na nasze portfolio produktów.

Poszukaj naszego znaku towarowego NO MORE TEARS®, dzięki któremu wiesz, że ten produkt został specjalnie zaprojektowany, aby być łagodnym dla oczu Twojego dziecka.

ŁAGODNOŚĆ POTWIERDZONA KLINICZNIE

Marka JOHNSON'S® jest pionierem w badaniach na temat wyjątkowego charakteru pielęgnacji skóry niemowląt. Aby pomóc chronić skórę dziecka, opracowaliśmy JOHNSON'S® Baby mleczko intensywnie pielęgnujące, które jest obecnie jednym z wielu produktów dla niemowląt JOHNSON'S®, które zawierają znak towarowy CLINICALLY PROVEN MILDNESS ™. Nasze produkty, które spełniają obszerne i rygorystyczne testy, otrzymują ten znak towarowy, który zapewnia, że produkt jest bezpieczny i łagodny dla delikatnej skóry Twojego dziecka.

Dowiedz się więcej o formułach I składnikach produktów

1. Pozyskiwanie dostawców

Każdy dostawca musi spełniać nasze standardy jakości i bezpieczeństwa;

2. Ocena bezpieczeństwa

Każdy składnik jest oceniany przez ekspertów ds. Bezpieczeństwa

3. Ocena kliniczna

Formuły produktów są oceniane przez niezależnych ekspertów klinicznych, aby upewnić się, że nasze składniki są nie tylko bezpieczne, ale współpracują ze sobą bez niepożądanych reakcji

4. Testy konsumenckie w użyciu

Obserwujemy faktyczne wykorzystanie w domu, z pomocą tysięcy wolontariuszy, którzy testują nasze produkty i przekazują informacje zwrotne z perspektywy rodzica

5. Ciągła ocena

Rozmawiamy z tysiącami matek, naukowców i regulatorów, aby zachować czujność i zapewnić, że produkty spełniają nasze standardy bezpieczeństwa przez całe życie.

Powrót do góry