Skip to main content

Nasza misja

Od 125 lat misją Johnson’s® jest opracowywanie najłagodniejszych na świecie produktów dla dzieci. Są one tak łagodne, że mogą być stosowane w każdym wieku i na każdym etapie rozwoju dziecka. Tym samym wyznaczają nasz standard łagodności.

mom and grandma kissing child

Dowiedz się, w jaki sposób dobierane i testowane są składniki produktów Johnson's® dla niemowląt i dzieci, aby spełniały najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa.

natural coconut ingredients

Dowiedz się więcej o zobowiązaniu firmy Johnson's® do stosowania bezpiecznych składników i znajdź szczegółowe informacje na temat poszczególnych składników naszych produktów do pielęgnacji skóry niemowląt i dzieci.

natural aloe ingredients

Dowiedz się więcej o naturalnie pozyskiwanych składnikach w naszych płynach do mycia ciała, mleczkach i szamponach dla niemowląt i dzieci firmy Johnson's®.

vanilla bean essense

Poznaj związek między zapachem a tworzeniem skojarzeń i dowiedz się, w jaki sposób firma Johnson's® wykorzystuje moc zapachu do wzbogacania produktów dla niemowląt i dzieci.

toddler holding globe in bath

Dowiedz się więcej o naszym zaangażowaniu w zrównoważony rozwój i naszych działaniach na rzecz zdrowia naszej planety dla Ciebie i Twojego dziecka.

baby in towel

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące produktów dla niemowląt i dzieci firmy Johnson's®, w tym informacje o składnikach i stosowaniu produktów.

laughing baby with curly hair

Znajdź idealne produkty dla Twojego dziecka w każdym wieku i na każdym etapie rozwoju, od noworodka po aktywne maluchy i małych odkrywców.

Powrót do góry