Skip to main content

Spełniamy i przekraczamy najwyższe światowe standardy regulacyjne.

coconut oil ingredient

Nasze składniki

Wszystkie nasze składniki odgrywają kluczową rolę w procesie tworzenia naszych produktów, tak aby były łagodne dla wrażliwej skóry, włosów i oczu dziecka. Ważne jest, aby dokładnie znać skład produktów, które wybierasz dla swojego malucha, dlatego specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy przewodnik po składnikach.

Nasz 5-stopniowy proces zapewnienia bezpieczeństwa

Przywiązujemy dużą wagę do tworzenia najłagodniejszych na świecie produktów dla niemowląt i dzieci. Dlatego też opracowaliśmy szczegółowy proces gwarantujący bezpieczeństwo i jakość naszych produktów dla niemowląt i dzieci. Jeśli receptura nie zostanie zatwierdzona na jednym z etapów procesu, zaczynamy pracę od początku. W ten sposób od ponad stulecia wyznaczamy najwyższy poziom w rozwoju najłagodniejszych na świecie produktów dla niemowląt i dzieci.

 • 1. Pozyskiwanie surowców

  Diamond icon

  Wysokiej jakości produkty opierają się na wysokiej jakości surowcach. Szczegółowo weryfikujemy każdego dostawcę i pozyskujemy surowce wyłącznie od tych, którzy spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa.

 • 2. Ocena składników

  Molecule icon

  Wszystkie składniki są badane pod względem zgodności z wymaganiami, które gwarantują ich bezpieczne stosowanie w produktach kosmetycznych. Nasze analizy są bardzo kompleksowe i obejmują oceny zanieczyszczeń oraz wyniki najnowszych badań z zakresu higieny osobistej, żywności i medycyny.

 • 3. Ocena kliniczna i badanie

  Pipette icon

  Nowe receptury produktów testujemy w warunkach laboratoryjnych z udziałem ochotników. Nasi eksperci badają wszystkie istotne cechy produktów, w tym potencjalne działanie drażniące na skórę i oczy. Dlatego dysponujemy bogatą bazą danych o reakcjach na poszczególne receptury, a dostępne informacje wykorzystujemy przy opracowywaniu każdego nowego produktu.

 • 4. Zastosowanie w rzeczywistych warunkach

  Chart icon

  Prowadzimy testy każdego możliwego zastosowania naszych produktów dla niemowląt. Jednak najpierw chcemy poznać Twoją opinię! Równocześnie testujemy nasze produkty w laboratorium w wielu scenariuszach – w warunkach ekstremalnego ciepła, zimna, wilgotności i innych – w celu potrójnej kontroli ich bezpieczeństwa i stabilności.

 • 5. Bieżąca ocena

  Circular arrow icon

  Nasza praca nie kończy się, kiedy gotowe produkty trafiają do sklepów. Gromadzimy nowe informacje, analizujemy opinie klientów zebrane podczas rozmów na infolinii oraz komentarze w mediach społecznościowych, i w razie konieczności poprawiamy każdy produkt, aby był jak najskuteczniejszy.

Nauka dowodząca bezpieczeństwa składników

1. Substancje konserwujące

Konserwanty stanowią istotną część zarówno produktów do pielęgnacji ciała niemowląt, jak i pozostałych kosmetyków. Ich brak powoduje, że termin przydatności produktów codziennego użytku może wygasnąć w ciągu kilku tygodni, a nawet dni. Wykorzystujemy wyłącznie te substancje konserwujące, które są bezpiecznie stosowane od dziesięcioleci i wspierane przez amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA) oraz europejskie organy regulacyjne.

2. Zapachy

Doświadczenia multi-sensoryczne, w tym zapachy, odgrywają rolę w szczęśliwym, zdrowym rozwoju dziecka. Nasze rygorystyczne normy bezpieczeństwa spełnia mniej niż 25% związków zapachowych używanych w produktach konsumpcyjnych, i tylko te związki mogą być stosowane w naszych łagodnych produktach dla dzieci. Każdy zapach, którego używamy, jest wolny od znanych alergenów zapachowych*.

 

*poniżej progu etykietowania określonego w opiniach Komitetu Naukowego ds. Bezpieczeństwa Konsumentów (SCCS)

aloe vera plant

Nasza norma naturalnego pochodzenia

Dowiedz się więcej o normie, którą stosujemy dla składników naturalnych.

Powrót do góry