Skip to main content

Wskazówki i porady dotyczące pielęgnacji dziecka.

Nasza linia produktów Bedtime® do pielęgnacji skóry aktywnego malucha

Czasami dzieci mają problemy ze snem, a dobry sen może zacząć się od kąpieli! Nasza kolekcja Bedtime® zawiera relaksujące esencje NaturalCalm®, które koją zmysły dziecka i uspokajają je przed snem. Te hypoalergiczne* produkty, które są wolne od barwników, parabenów i siarczanów, mogą być stosowane jako część naszego klinicznie sprawdzonego 3-stopniowego rytuału na dobranoc - 3-step Bedtime®.

**receptura minimalizująca ryzyko wystąpienia alergii.

Poznaj nasz 3-stopniowy rytuał na dobranoc dla dzieci Bedtime®

Zapewnij dziecku relaks i poczucie komfortu podczas wieczornej pielęgnacji, stosując nasz wyjątkowy 3-stopniowy rytuał na dobranoc Bedtime®. Jest to pierwszy i jedyny, klinicznie udowodniony rytuał zasypiania, który pomaga dzieciom lepiej spać w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Poniżej znajdziesz kilka porad i wskazówek, które ułatwią Ci usypianie i zapewnią spokojny sen Twojego dziecka.

JOHNSON'S® 3-Step Bedtime Routine: How to Put Baby to Sleep

Czy wiesz, że...?

Najlepsza temperatura w pomieszczeniu dla śpiącego dziecka to 20-22 stopnie Celsjusza.

Nauka o kołysankach

Muzyka odgrywa ważną rolę w procesie usypiania dziecka. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z muzykami z całego świata, aby stworzyć pierwszą na świecie kołysankę dla niemowląt, która jest oparta na badaniach naukowych.

The Science of Baby Lullabies: Bedtime Music | JOHNSON’S®

Podstawy masażu niemowlęcia

Tylko dlatego, że Twoje dziecko rośnie i rozwija się, nie oznacza, że wyrasta z ulubionych rytuałów. Masaż dziecka może pomóc stymulować zmysły maluszka oraz wspierać jego rozwój sensoryczny i emocjonalny. Zapoznaj się z kilkoma wskazówkami i poradami, które sprawią, że masaż malucha stanie się szczególną częścią codziennej rutyny.

Powrót do góry