Skip to main content

Wskazówki i porady dotyczące pielęgnacji małego odkrywcy.

Przedstawiamy linię produktów Johnson's dla małych odkrywców.

Czy wiesz, że włosy i skóra dzieci są dwa razy cieńsze niż u osób dorosłych, a ich rozwój trwa aż do 12 roku życia? Z tego powodu opracowaliśmy gamę produktów do pielęgnacji delikatnych włosów, aby w porównaniu ze zwykłymi produktami dla dorosłych zapewniały jednocześnie zaawansowane korzyści, których potrzebują rozwijające się włosy dzieci. Nasza linia produktów do włosów zapewnia skuteczność potrzebną do radzenia sobie ze splątanymi końcówkami oraz wzmacnia naturalny połysk włosów przy zachowaniu łagodności. Produkty te są w 100% łagodne, wolne od parabenów, siarczanów i barwników.

Linia produktów dla dzieci do pielęgnacji włosów Shiny Drops

Linia produktów dla dzieci do pielęgnacji włosów Shiny Drops firmy Johnson's została wzbogacona o olej arganowy, który wzmacnia naturalny połysk włosów, nadaje im jedwabistą miękkość i zdrowy wygląd.

Linia produktów dla dzieci do pielęgnacji włosów Strength Drops

Nasza linia produktów dla dzieci do pielęgnacji włosów Strength Drops firmy Johnson's została wzbogacona o witaminę E i ma za zadanie wzmacniać włosy, zmniejszać ich łamliwość i sprawić, aby były silne i zdrowe.

Nasze Klasyki

Nasze klasyki z wyjątkowo łagodną formułą No More Tears®. Są łagodne dla oczu jak czysta woda. Balsamy zawierają naszą łagodną formułę potwierdzoną klinicznie, która jest specjalnie stworzona dla delikatnej skóry dziecka.

Bąbelkowy płyn do kąpieli i mycia ciała

Bąbelkowy płyn do kąpieli i mycia ciała firmy Johnson’s został opracowany tak, aby powodował powstawanie wielu dużych i puszystych baniek łagodnie oczyszczających delikatną skórę dziecka.

Powrót do góry