Skip to main content

Wskazówki i porady dotyczące pielęgnacji noworodka.

Bathing newborn with Johnson's® CottonTouch™ newborn wash & shampoo

Nasza linia produktów CottonTouch™ przeznaczona do pielęgnacji delikatnej skóry noworodków

Odpowiednio łagodne w pierwszych dniach życia, nasze NOWE produkty CottonTouch™ są niezwykle lekkie, a ich odczyn pH jest idealnie dopasowany dla wrażliwej skóry noworodka. Mleczko i płyn do mycia ciała zawierają ekstrakty z prawdziwej bawełny i świadomie dobrane składniki, a przy tym są wolne od barwników, parabenó, SLS i SLES.

Produkty CottonTouch™ sprawiają, że skóra jest delikatna, miękka w dotyku i wspiera więź pomiędzy Tobą a Twoim dzieckiem.

Czy wiesz, że...?

Oczy niemowląt rozwijają się nadal po porodzie, co sprawia, że wzrok osiąga pełny rozwój jako ostatni ze zmysłów

Jak kąpać noworodka?

Jeśli chodzi o pierwszą kąpiel niemowlęcia, możesz mieć wiele pytań, jednak my Ci w tym pomożemy. Obejrzyj film wideo z instrukcjami krok po kroku na temat kąpieli noworodka i w mgnieniu oka staniesz się ekspertem.

How to Bathe a Newborn Baby | Johnson's®

Poznaj nasz 2-stopniowy rytuał kąpieli niemowląt

Wypróbuj nasz 2-stopniowy rytuał kąpieli, aby wzmocnić wrażenia dotykowe pomiędzy Tobą a dzieckiem.

newborn bath duck icon

Krok 1

Zacznij od ciepłej kąpieli o delikatnym zapachu z użyciem naszego płynu do kąpieli i mycia ciała CottonTouch™, który tworzy aksamitną pianę i łatwo się spłukuje.

newborn massage hands icon

Krok 2

Następnie wykonaj kojący masaż z pomocą nawilżającego mleczka do twarzy i ciała CottonTouch™, które szybko się wchłania i utrzymuje nawilżenie skóry Twojego dziecka przez 24 godziny.

Newborn skin touching mother's skin

Podstawy pielęgnacji skóry noworodków

Skóra noworodka jest wyjątkowa! Chroni dziecko przed światem zewnętrznym i zapewnia mu bezpieczeństwo. Jednak jest ona również bardzo delikatna i wymaga szczególnej pielęgnacji. Zebraliśmy wszystkie niezbędne informacje na temat o pielęgnacji skóry noworodków, tak aby rodzice mogli spędzić czas na przytulaniu tego najmłodszego i najmniejszego członka rodziny.

parent giving baby massage

Podstawy masażu noworodka

Przez ostatnie 9 miesięcy wyobrażaliście sobie, jak Wasze dziecko będzie wyglądać, odczuwać dotyk, a nawet jak będzie pachnieć. Teraz, gdy wyczekiwany maluszek jest już na świecie, to właśnie dotyk jest tym, co będzie sprzyjać budowaniu więzi i spotęguje wyjątkowe chwile. Zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do wykonania masażu noworodków.

Powrót do góry