Skip to main content

Doskonała pielęgnacja wrażliwej skóry noworodka.

cottontouch collection

Nasza linia produktów CottonTouch™

Odpowiednio łagodne w pierwszych dniach życia, nasze NOWE produkty CottonTouch™ są niezwykle lekkie, a ich odczyn pH jest idealnie dopasowany dla wrażliwej skóry noworodka. Zawierają ekstrakty z prawdziwej bawełny oraz świadomie dobrane składniki, są wolne od barwników, parabenów, SLS i SLES. Produkty CottonTouch™ sprawiają, że skóra jest delikatna, miękka w dotyku i wspiera więź pomiędzy Tobą a Twoim dzieckiem.

Dlaczego bawełna?

Bawełna jest jedną z pierwszych rzeczy, jaką odczuwa Twoje dziecko. Od kocyków po buciki, produkty bawełniane są uwielbiane przez rodziców za ich niesamowicie miękką, chłonną i oddychającą tkaninę. Właśnie to zainspirowało nas do włączenia prawdziwej bawełny do naszej NOWEJ linii produktów CottonTouch™, opracowanej specjalnie dla delikatnej skóry Twojego noworodka.

The Benefits of Cotton | Johnson's®

Zalety linii produktów CottonTouch™

JOHNSON’S® Cottontouch™ Hair & Scalp Oil

Oliwka CottonTouch™ zawiera ekstrakty z prawdziwej bawełny. Jej lekka formuła szybko się wchłania i chroni delikatną skórę noworodka od pierwszego dnia życia.

JOHNSON’S®  Cottontouch™ extra sensitive wipes

Chusteczki oczyszczające CottonTouch™ zawierają ekstrakty z prawdziwej bawełny i są przeznaczone do pielęgnacji niezwykle wrażliwej skóry noworodka. Są tak delikatne jak bawełna i woda, przeznaczone do łagodnej pielęgnacji skóry noworodka od pierwszych dni życia.

Powrót do góry