Skip to main content

Przygotowania do narodzin dziecka

Wejście w rolę świeżo upieczonej mamy nie tylko stanowi wspaniałe doświadczenie, ale też niesie za sobą ogromne zmiany i pewne wyzwania. Zebraliśmy nieco informacji, które pozwolą Ci przygotować się na powitanie nowego członka rodziny.

Pregnant mother holding belly

Przyjęcie dla przyszłej mamy

Przyjęcie dla przyszłej mamy, bez względu na to, czy odbywa się przed narodzinami Twojego dziecka, czy też dziecka bliskiej Ci osoby, stanowi doskonałą okazję, aby zapewnić maluszkowi wiele produktów, które pozwolą zadbać o jego zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Mother and child using Johnson’s® Baby Oi

Dowiedz się, jak zmieni się Twoje ciało w okresie ciąży i co możesz zrobić, aby czuć się doskonale w czasie tych wyjątkowych 9 miesięcy.

Cotton touch lotion

Wiemy, że nie sposób jest spamiętać wszystkie wyczytane i zasłyszane informacje na temat pielęgnacji noworodka, dlatego też sporządziliśmy listę najważniejszych rzeczy, o których należy pamiętać, aby zapewnić maluszkowi dobre zdrowie i samopoczucie.

mother leaning over child

To nie ekstrawaganckie meble ani drogie zabawki czynią pokój dziecka idealnym. Aby zaplanować dla maluszka doskonały pokój, trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii, które pozwolą zapewnić spokojne i bezpieczne otoczenie gotowe na przybycie niemowlęcia.

Newborn baby asleep

Poradnik na temat pierwszych 10 dni

Pierwszych 10 dni od momentu narodzin maluszka minie, zanim się spostrzeżesz. Stworzyliśmy krótki przewodnik po pielęgnacji niemowlęcia, aby pomóc Ci skupić się na bezcennych chwilach z dzieckiem i zdjąć z Twoich barków ciężar wątpliwości dotyczących tego, czy robisz wszystko dobrze.

Mother holding sleeping baby

Pora karmienia to doskonały czas na to, aby rozkoszować się ciszą i spokojem, relaksując się i pogłębiając przez dotyk więź łączącą Cię z dzieckiem. Mamy mają wiele różnych sposobów na karmienie swoich maluszków. Dowiedz się, jak karmić swoje maleństwo.

mother towel holding hand

Mamy świadomość tego, że karmienie piersią jest dla wielu mam trudne. Dlatego zebraliśmy szereg wskazówek, dzięki którym łatwiej odnajdziesz się w tej wyjątkowej sytuacji pozwalającej stworzyć niezwykłą więź z dzieckiem.

two mothers holding baby

Aby móc dobrze zadbać o dziecko, musisz najpierw zadbać o siebie. Dowiedz się, jak zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Powrót do góry