Skip to main content

Title

Wiedza JOHNSON’S® Baby

Od chwili narodzin i przez całe życie dziecko potrzebuje głębokiej miłości matki. Firma JOHNSON’S® wie, że zapewnianie takiej opieki to zarówno sztuka, jak i wiedza naukowa.

Bezpieczeństwo i składniki JOHNSON’S®

Dokonując wyborów w ramach naszych produktów dla niemowląt, stawiamy na bezpieczeństwo i bardzo poważnie podchodzimy do Twojego zaufania do naszej marki. Tak poważnie, że wdrożyliśmy jedne z najbardziej rygorystycznych w branży standardów w zakresie bezpieczeństwa i jakości.

Puder dla niemowląt na bazie kosmetycznego talku to jeden z najstarszych produktów marki JOHNSON’S® i stały element codziennej pielęgnacji niemowląt. Zakrojone na szeroką skalę badania udowodniły, że zastosowanie talku w naszym pudrze dla niemowląt JOHNSON’S® Baby jest bezpieczne. Tutaj znajdziesz dalsze informacje na temat naukowej wiedzy i bezpieczeństwa pudru JOHNSON’S® Baby.

Ponad 50 lat temu opracowaliśmy nowy zestaw norm bezpieczeństwa, aby podkreślić wysoką jakość i delikatność naszego łagodnie myjącego szamponu JOHNSON’S® Baby bez zawartości mydła.

Dotyk to pierwszy język, jakim porozumiewa się Twój maluszek. Aby polepszyć tę specjalną komunikację z niemowlęciem, jego skóra musi być zdrowa i nawodniona.

Dlatego marka JOHNSON’S® Baby zainicjowała nowatorskie badania nad wyjątkową naturą skóry niemowląt — badania, które leżą u podstaw nowych produktów.

Firma JOHNSON’S® Baby stosuje najwyższe standardy w zakresie pielęgnacji skóry niemowląt od ponad 100 lat. Chcieliśmy więc oczywiście sprawdzić efekty naszego 3-stopniowego rytuału na dobranoc, zanim przedstawiliśmy go mamom.

Powrót do góry