Skip to main content

Dotyk to pierwszy język, jakim porozumiewa się Twój maluszek. Aby polepszyć tę specjalną komunikację z niemowlęciem, jego skóra musi być zdrowa i nawodniona.

Dlatego marka JOHNSON’S® Baby zainicjowała nowatorskie badania nad wyjątkową naturą skóry niemowląt - badania, które leżą u podstaw nowych produktów.

Badania te dowiodły, że skóra niemowląt jest znacznie cieńsza niż skóra osób dorosłych i dlatego jest bardziej wrażliwa na czynniki, które powodują jej podrażnienie1, 2. Aby chronić wyjątkową skórę Twojego dziecka, opracowaliśmy specjalną linię produktów nawilżających i ochronnych, takich jak intensywnie pielęgnujące mleczko JOHNSON’S® Baby czy ochronny krem przeciw odparzeniom JOHNSON’S® Baby. Wszystkie te produkty są zgodne ze standardem Łagodność potwierdzona klinicznie®, dzięki czemu mamy i lekarze wiedzą, że z pewnością będą delikatne dla skóry dziecka.

1. G.N. Stamatas i K. Martin, „Baby skin vs adult skin structure, function and composition”, Cosmetics and Toiletries 2009, 124(4), 50–53.

2. G.N. Stamatas, J. Nikolovski, M. Luedtke, N. Kollias i B. Wiegand „Infant Skin Microstructure Assessed In Vivo Differs from Adult Skin in Organization and at the Cellular Level”, Pediatric Dermatology, 27(2):125–131

Skontaktuj się z nami

Dla nas najważniejsze jest udzielanie pomocy mamom, aby robiły to, co najlepsze dla ich maluszków. Jeśli masz pytanie, na które tutaj nie znalazłaś odpowiedzi, skontaktuj się z nami!

Produkty marki JOHNSON’S®, które tak lubicie, są rygorystycznie i wielokrotnie badane, aby spełniały najwyższe normy bezpieczeństwa i jakości. Właśnie tak wysoko zawieszamy poprzeczkę dla najlepszych na świecie produktów dla dzieci od ponad 100 lat.

Powrót do góry