Skip to main content

Ponad 50 lat temu opracowaliśmy nowy zestaw norm bezpieczeństwa, aby podkreślić wysoką jakość i delikatność naszego łagodnie myjącego szamponu JOHNSON’S® Baby bez zawartości mydła.

Zarówno wtedy, jak i obecnie mamy mogą być spokojne, że ten szampon nie będzie podrażniać oczu ich dzieci. Od tamtej pory formuła JOHNSON’S® Baby NO MORE TEARS®oznacza produkty czyste, łagodne i delikatne dla wrażliwej skóry niemowląt. Dzięki temu całe pokolenia mam, tatusiów i dzieci mogły się zrelaksować i budować więzi, rozkoszując się lepszą zabawą w kąpieli.

Tylko nasze produkty do pielęgnacji niemowląt są oznakowane cennym logo NO MORE TEARS® , więc pragniemy przedstawić Państwu informacje naukowe, a także badania i testy, które przyczyniły się do powstania tej formuły. Mamy nadzieję, że w toku tej prezentacji dowiedzą się Państwo o nas czegoś nowego, a także czegoś więcej o Waszych pociechach.


Cztery etapy testowania formuły NO MORE TEARS®

1. Analiza składników i formuły. Każdy indywidualny składnik, a także cała formuła, są rygorystycznie badane pod kątem bezpieczeństwa.

2. Ocena bezpieczeństwa przed badaniami klinicznymi. Nasze zespoły ds. bezpieczeństwa gruntownie badają te produkty w laboratorium, aby zapewnić ich bezpieczeństwo.

3. Badania kliniczne. Badania w zakresie działania na oczy ludzkie zostały przeprowadzone przez dyplomowanego okulistę.

4. Analiza medyczna. Przeprowadzamy gruntowną analizę wszystkich danych, aby zagwarantować bezpieczeństwo dla oczu.


Jedna z najbardziej rygorystycznych wytycznych firmy Johnson & Johnson

Firma Johnson & Johnson wdraża najbardziej rygorystyczne wytyczne.

Robimy to, ponieważ pomagamy w pielęgnacji setek milionów niemowląt i rozumiemy, że wybór właściwego produktu dla delikatnej skóry Twojego dziecka jest dla Ciebie bardzo ważny.

Wszystkie nasze produkty z formułą NO MORE TEARS® są dokładnie badane i muszą przejść cztery etapy testów, zanim będziemy mogli pozwolić na ich stosowanie u maluszków.

Dopiero gdy produkt przejdzie przez te wszystkie kolejne fazy testów, może być sprzedawany jako produkt z formułą NO MORE TEARS®.

Żadna inna marka produktów do pielęgnacji niemowląt nie posiada logo NO MORE TEARS®


Dogłębna wiedza na temat oczu niemowląt

Firma Johnson & Johnson dobrze zna potencjalne problemy, jakie mogą się pojawić, gdy do oczu dziecka dostanie się drażniący produkt z dużą zawartością mydła.

Nic nie powinno zakłócać Waszej dobrej zabawy podczas kąpieli, dlatego mamy obowiązek dowiedzieć się jak najwięcej na temat delikatnych oczu Twojego malucha.

Im więcej uczymy się dzięki pielęgnowaniu całych pokoleń niemowląt, tym lepsze są nasze produkty, co oznacza mniej zmartwień i więcej zabawy dla Was obojga.


Co już wiemy…

  • Niemowlęta nie mrugają zbyt często. Dorośli mrugają co 3–5 sekund, a niemowlęta w pierwszym roku swojego życia często mają oczy otwarte nawet przez całą minutę.
  • Odruch płaczu pojawia się u niemowląt dopiero około 6. tygodnia życia lub później i rozwija się aż do 5.–7. miesiąca życia.
  • Wzrok to ostatni zmysł, który rozwija się w pełni po porodzie.

Liderzy w swojej dziedzinie

Przetestowaliśmy konkurencyjne produkty do pielęgnacji niemowląt na podstawie tych samych kryteriów, jakie stosujemy w przypadku wszystkich produktów JOHNSON’S® Baby z formułą NO MORE TEARS®. Większość naszych konkurentów twierdziła, że ich produkty są „łagodne dla oczu”, „nie podrażniają oczu”, a nawet w pewnych przypadkach, że „są odpowiednie dla noworodków”.

Większość tych wiodących, konkurencyjnych produktów nie spełniło naszych kryteriów dla formuły NO MORE TEARS® , w związku z tym nie spełniły one norm firmy JOHNSON’S® Baby w zakresie łagodności dla oczu.

To tylko dowodzi, że słowa NO MORE TEARS® [KONIEC Z ŁZAMI] to coś więcej, niż tylko napis na butelce z szamponem.

Nauka stale się rozwija i nikt nie posiadł całej wiedzy. Codziennie mamy okazję nauczyć się czegoś nowego, a nasi naukowcy stale poszukują metod poprawiania i zwiększania bezpieczeństwa naszych produktów. Jeśli można dowiedzieć się czegoś nowego, nasi naukowcy to odkryją, a Ty i Twoje dziecko skorzystacie na tym jako pierwsi.

Powrót do góry