Skip to main content

Title

Zabawa i nauka

Zabawa to coś więcej niż tylko miłe chwile spędzane razem z maluszkiem. To wspaniała okazja, aby nauczyć się komunikować i nawiązywać więzi z dzieckiem, przy jednoczesnym zaangażowaniu jego zmysłów w całkiem nowy sposób. Pomoże to jeszcze bardziej wspierać szczęśliwy i zdrowy rozwój maleństwa.

dad holding baby smiling

Widzieć radość w oczach dziecka i słyszeć jego beztroski śmiech to wystarczające powody, aby cieszyć się wspólną zabawą. Jednak istnieje jeszcze lepszy powód, dla którego należy bawić się z dziećmi — wspieranie ich rozwoju.

grandma holding baby

Gdy niemowlę podrośnie i zacznie chodzić, odkryjesz, że ma znacznie więcej energii! Zabawa to wspaniały sposób, aby dziecko spożytkowało tę energię i nauczyło się interakcji z rówieśnikami oraz dorosłymi.

father holding baby's hands

Niemowlę szybko zaczyna stawiać pierwsze kroki, przytrzymując się mebli i ucząc się chodzić. Dowiedz się, jak pomóc mu wstać i przemieszczać się.

baby holding whisk

Im więcej serca wkładasz w naukę dziecka, tym bardziej będzie chciało uczyć się nowych rzeczy.

girl smiling park

Natura jest doskonałym placem zabaw dla dziecka, oferując mnóstwo rzeczy, które można dotknąć i zobaczyć. Nie należy jednak zapominać o zagrożeniach. Naucz się chronić dziecko podczas zabawy poza domem.

Powrót do góry